Odoo ERP kasutajakoolitused

Miks valida meid koolitajaks?

Oma ala parimad spetsialistid 

Meie koolitajatel on erialane ettevalmistus ning aastatepikkused koolituste läbiviimise kogemused.

Avalah on Odoo kuldpartner 

Avalah on Baltikumi suurim Odoo partner ja teenusepakkuja. Avalah on sertifitseeritud Odoo versioonidele 11, 12, 13, 14 ja 15.

Personaalne lähenemine 

Omandatud teadmiste kinnistamiseks koostab Avalah praktilisi ülesandeid, mis on konkreetselt teie ettevõtte igapäevatööga seotud.

Meie koolitajad

Triine Aavik, projektijuht-juurutaja

Projektijuht-juurutaja Triine omab tugevat tehnilist teadmist Odoo tootmis- ja laofunktsioonidest ning seetõttu tegeleb ta peamiselt just tootmisettevõtete juurutustega. Triine on viinud läbi Odoo standardkoolitusi nii uutele tavakasutajatele kui ka koostanud erikoolitusi peakasutajatele.

Aveli Tammaru, finantsjuurutaja

Meie finantsjuurutajal Avelil on lisaks majandusarvestuse alase kõrgharidusele ka aastatepikkune töökogemus raamatupidajana. See on temast kiiresti teinud meie ettevõtte finantsjuurutuse eksperdi ning peamise koolitaja raamatupidamises. Aveli on viinud mitu aastat läbi koolitusi Eesti klientidele ja partneritele Euroopas, õpetades Odoo kasutamist nii uuetele kasutajatele kui andes täiendkoolitusi pikaajalistele Odoo klientidele.

Algo Kärp, ärianalüütik

Meie ärianalüütik Algo on töötanud Avalahis üle 3 aasta. Algo omab laialdasi kogemusi Odoo ERP tarkvara juurutamisel ja koolitamisel. Ta on koolitanud tänaseks üle 50 peakasutaja. Algole meeldib teha iga ettevõttega põhjalikult koostööd, sest just nii ta mõistab, mis on päriselt klientide vajadused ja kuidas neid aidata jõuda uuele tasemele.

Võta meiega ühendust